Dla autostopowicza
15282
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15282,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16
 

Dla autostopowicza

Jeżeli to czytasz, to znaczy, że chcesz przeżyć super przygodę!

 

Wyścig Autostopem z Poznania to oczywiście, po pierwsze, podróż. Wiele osób pojedzie pierwszy raz stopem. Uwierzcie, dostaniecie tyle dobroci, serdeczności od ludzi, że później będziecie zastanawiać się tylko nad tym jak to dobro przekazać dalej. Autostop to doskonała forma sprawdzenia siebie: cierpliwości, spokoju i pokonywania dobrym humorem zmęczenia i fizycznych niedogodności. Podróże stopem są przede wszystkim nieprzewidywalne, uczestnicy Wyścigów podróżowali już m.in. furą Jamesa Bonda, jechali z Marcinem Prokopem, czy lecieli (na stopa!) prywatnym samolotem. Każdy kto przyjeżdża na metę przywozi swoją niesamowitą historię. Na campingu na mecie unosi się mega pozytywna fala. Tego nie oddadzą filmy, zdjęcia, tam trzeba po prostu być.

WAŻNE DATY
  • 03.02.2022 Ogłoszenie mety – impreza w Serca
  • 15.02.2022 Start zapisów
  • 30.04.2022 Start Wyścigu Autostopem z Poznania
  • 01.05.2022 Rozpoczęcie imprezy na Mecie
  • 07.05.2022 Zakończenie imprezy
FAQ

Czy muszę jechać w parze?
Tak, zespoły na Wyścig Autostopem są dwuosobowe. Z doświadczenia wiemy, że w dwie osoby najlepiej podróżuje się autostopem.

Jak edytować dane uczestnika?
Dane można edytować do 31.03.2020r. w panelu użytkownika, do którego można logować się TUTAJ. Login i hasło masz na swoim mailu.

Nie mogę edytować danych mojego kompana. Jak to zrobić?
Nie zrobisz tego. Można edytować tylko swoje dane, twój kompan musi sam zalogować się do panelu uczestnika TUTAJ i zmienić dane.

Nie mogę odebrać osobiście pakietu startowego na starcie, co mam zrobić?
Przy odbiorze pakietu startowego musi być chociaż jedna osoba z pary. Można go odebrać tylko w dniu startu podczas eventu rozpoczynającego Wyścig. Nie ma możliwości wcześniejszego, ani późniejszego odbioru pakietu.

Jak wygląda nocleg na campingu?
Do dyspozycji mamy miejsca na namioty i domki.

Jak zaklepać sobie domek?
Miejsca w domkach można wykupywać po przyjeździe autostopem na camping. Liczba miejsc w domkach jest ograniczona i po wyczerpaniu miejsc pozostaje tylko możliwość spania pod namiotem. Nie ma możliwości rezerwacji domków z góry.